^ Back to Top

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.

NASZA NIEPODLEGŁA

8 listopada, z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości odbył się gminny  koncert "NASZA NIEPODLEGŁA".

8 listopada, z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, odbył się gminny koncert "NASZA NIEPODLEGŁA". Program i repertuar nawiązywał do najważniejszych dat w historii naszej drogi do wolności. Utwory instrumentalno -wokalne w wykonaniu najzdolniejszych uczniów podparte były krótkim wprowadzeniem słownym oraz prezentacją multimedialną. W atmosferze zadumy można było wysłuchać wspaniałych interpretacji mniej i bardziej znanych piosenek i pieśni patriotycznych, które wzbudziły wśród słuchających wiele emocji. 
 
                       M. Piotrowska-Kołtun
          M. Kruk
              K. Klepacka

NASZA NIEPODLEGŁA