^ Back to Top

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.

Dzień Edukacji Narodowej

12 października w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, na którą przybyła Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Pracownicy Obsługi i Administracji oraz zaproszeni Goście.
W tym dniu zaszczycili nas swoją obecnością: Burmistrz Otynia, p.Barbara Wróblewska, sekretarz, p. Halina Malczewska, przewodnicząca Rady Gminy, p. Aneta Smolicz , pani wizytator, Wanda Trzeciak, radni, przedstawiciele Rady Rodziców oraz emerytowani nauczyciele.


Podczas akademii uczniowie zaprezentowali program artystyczny, na który złożyły się humorystyczne scenki  z życia szkoły, utwory poetyckie i muzyczne.
Recytowane wiersze, wyśpiewane przeboje muzyki rozrywkowej z zabawnymi tekstami o tematyce szkolnej oraz utwór "Earth Song", zagrany  na saksofonie przez uczennicę Karolinę Lachowicz, były wyrazem wdzięczności dla nauczycieli za ich trud włożony w wychowanie i edukację młodego pokolenia.
Program bardzo spodobał się publiczności. Młodzi artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami.
Nad przygotowaniem uroczystości czuwały panie: Bożena Lopko (scenariusz i recytacje) oraz Magdalena Piotrowska- Kołtun (oprawa muzyczna). Podczas uroczystości uczniom szczególnie wyróżniającym  się w nauce i zaangażowanym społecznie przyznano stypendia Burmistrza Otynia.
Po uroczystej akademii wszyscy udali się na słodki poczęstunek przy kawie i herbacie.
Miłym akcentem był tort ufundowany przez Radę Rodziców.
Spotkanie przebiegało w serdecznej atmosferze.

Koordynator: Bożena Lopko

 

Dzień Edukacji Narodowej