^ Back to Top

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 41 gości oraz 0 użytkowników.

”HARCERKI CZYTAJĄ PRZEDSZKOLAKOM”

XVII Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom w ramach ogólnopolskiej akcji „Cała Polska czyta dzieciom” zaplanowany jest w tym roku na 2-10 czerwca, dlatego też harcerki z 2 DH Łowcy Przygód kolejny już raz z wielką radością i przyjemnością wybrały się na czytanie do swoich młodszych kolegów z grupy „Lisków” Publicznego Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi w Otyniu. Dziewczyny tym razem przeczytały maluszkom historyjki z książeczki pt. „Króliczek Piotruś…” Beatrix Potter.

Przedszkolaki z dużym zaciekawieniem i uwagą wysłuchały wesołych opowieści o króliczku i jego przyjaciołach. W czasie spotkania harcerki nauczyły maluszki kilku pląsów, które rozbawiły i rozruszały całe towarzystwo. Spotkanie przebiegało w niezwykle miłej atmosferze. Zamierzamy je nadal kontynuować,  gdyż sprawia one wiele radości obu stronom.

mgr Krystyna Klepacka

 

”HARCERKI CZYTAJĄ PRZEDSZKOLAKOM”