^ Back to Top

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 51 gości oraz 0 użytkowników.

III PRZERWA NA CZYTANIE

11 maja 2018 roku  478 uczniów ze Szkoły Podstawowej w Otyniu wzięło udział w lubuskiej akcji bicia rekordu w liczbie osób czytających na przerwie, zorganizowanej przez Bibliotekę Pedagogiczną Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wlkp.  Wydarzenie to odbywało się w ramach XV Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek pn. „(DO)WOLNOŚĆ CZYTANIA”.
III Przerwa na czytanie” to  pomysł na promocję czytelnictwa, skierowany do wszystkich szkół z województwa lubuskiego. Chodziło o  pokazanie dzieciom, że czytanie jest ciekawe, jak również zachęcenie do sięgnięcia po książkę w każdej sytuacji i każdym miejscu.  Mamy nadzieję, że udział naszych uczniów w tej akcji przyczyni się do rozpropagowania wśród nich „mody na czytanie”!!!

Akcja odbywała się pod patronatem honorowym Lubuskiego Kuratora Oświaty - Pani Ewy Rawy.

                                                                                                         Małgorzata Kruk i Monika Urban.

 

III PRZERWA NA CZYTANIE