^ Back to Top

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 51 gości oraz 0 użytkowników.

Kiermasz świąteczny

W dniu 25 marca br. na placu przed Urzędem Miejskim odbył się Jarmark Tradycji Wielkanocnych. Swoje stoisko, po raz kolejny przygotowała Szkoła Podstawowa w Otyniu. Dzięki kreatywności uczniów nasze stoły zaopatrzone w pisanki, zajączki, wianki i palmy przyciągnęły wiele osób spośród odwiedzających w tym dniu Otyń.

Piękne i kolorowe ozdoby cieszyły się taka popularnością, że rozeszły się „na pniu”. Na II turę kiermaszu, która odbyła się na drugi dzień w budynku szkoły, zostało raptem 12 ozdób.W ten sposób uzyskane fundusze wesprą Radę Samorządu Uczniowskiego w pracy na rzecz szkoły i całej jej społeczności. Wszystkie ozdoby wzięły udział w konkursie na „najładniejszą ozdobę”. Jako jury burzliwiei długo spierałyśmy się o klasyfikację, która ostatecznie wygląda następująco:

 

Klasy 1-3 SP:

I miejsce – Julia Strzelczyk, kl 1c

II miejsce – Kacper Czekaja, kl. 3a

III miejsce – Maciej Klepacki, kl. 1a

wyróżnienia: Maja Jusiak (kl.1a) oraz Wojtek Ćwirko (kl.2a)

 

Klasy 4-6 SP

I miejsce – Kinga Brzozowska, kl. 6a

II miejsce – Gracjan Nosal, kl. 4c

III miejsce – Maja Potażnik, kl. 5b

wyróżnienia: Milena Bredlak (kl. 4c) oraz Alex Kusyk (kl. 4c)

 

Klasy VII SP i II-III PG:

I miejsce – Laura Komar, kl. 7a SP

II miejsce – Klaudia Puchała, kl. IIa PG

III miejsce – Kacper Sokalski, kl. IIa PG

wyróżnienia: Michał Smolicz (kl. 7b SP), Oliwia Krawczyk (kl. 7c SP) oraz Aleksandra Zawiślak (kl. 7c SP)

 

            Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie, wykonanie ozdób i za poświęcony na tą akcję czas. Zwycięzcom gratulujemy.

 

 

 Kinga Popowicz

 Elżbieta Marciniak

 

 

Kiermasz świąteczny