^ Back to Top

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 39 gości oraz 0 użytkowników.

Harcerki na koncercie w ramach obchodów 100 - lecia odzyskania niepodległości

W dniu 11.04.2018 harcerki ze Szkoły Podstawowej w Otyniu wysłuchały koncertu „Muzyka Narodowa” w Filharmonii Zielonogórskiej. Wyjazd był nagrodą za sukcesy odniesione podczas rywalizacji drużyn w XI Zlocie Krajoznawczym „Moja mała ojczyzna jest ciekawa. Na szlaku dawnej kolei”. Koncert symfoniczny przybliżył publiczności utwory z epoki romantyzmu. W wykonaniu orkiestry usłyszeliśmy też aranżacje polskich tańców narodowych.

Jest to kolejny ciekawy sposób zaangażowania się naszej szkoły w narodowe obchody 100 -lecia odzyskania niepodległości i uświadomienie uczniom wartości dziedzictwa kulturowego wpisanego w dzieje naszego narodu.

Krystyna Klepacka

Harcerki na koncercie w ramach obchodów 100 - lecia odzyskania niepodległości