^ Back to Top

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 32 gości oraz 0 użytkowników.

Omnibus 2018

W środę, 28.03.2018r., w ZSP nr 5 w Kożuchowie odbył się Interdyscyplinarny Konkurs Wiedzy i Umiejętności  OMNIBUS, w którym wzięły udział zespoły ze szkół z powiatu nowosolskiego. Naszą szkołę reprezentowała wspaniała czteroosobowa drużyna w składzie: Martyna Dawid (III b), Maciej Hojka (III b), Małgorzata Józefowicz (II a) i Dominika Hałabura (II b) pod opieką pani mgr Renaty Słotwińskiej. Grupy rywalizowały ze sobą w 10 kategoriach związanych z przedmiotami szkolnymi (matematyka, język polski, biologia, geografia, chemia, języki obce, fizyka, informatyka, EDB).
Wszystkie zespoły pokazały wysoki poziom, jednak najlepsze okazały się "Asy z klasy" z Otynia, zdobywając zaszczytne I miejsce!

 

Cieszymy się, że mogliśmy wykazać się naszą  wiedzą.

Martyna Dawid, klasa III b

Omnibus 2018