^ Back to Top

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.

I MIEJSCE DLA SP OTYŃ

I MIEJSCE DLA SP OTYŃ W AKCJI GRAJ #JAKDZIEWCZYNA I WYGRAJ 4000 ZŁ !!!

 w wyniku weryfikacji i podliczenia wszystkich głosów oddanych na zgłoszone szkoły w województwie lubuskim w czasie trwania akcji #JAKDZIEWCZYNA w terminie 02.01-14.03.2018, nasza szkoła  uzyskała 15370 PUNKTÓW, CO PLASUJE NAS NA 1 MIEJSCU !!!

 Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się i wspólnie z nami zbierali punkty. Dzięki temu odnieśliśmy  zwycięstwo. Wygrana zostanie w całości przeznaczona na zakup sprzętu sportowego.

Drodzy uczniowie! Wynik, jaki uzyskaliśmy, potwierdza, że razem możemy wiele osiągnąć. Nasze wspólne działanie i ogromny zapał przerodziły się w sukces,  którym dzisiaj wszyscy możemy się cieszyć.  Z pewnością nowy sprzęt sportowy będzie nam służył przez kilka dobrych lat.

 

DZIĘKUJEMY!!!

 NAUCZYCIELE WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

I MIEJSCE DLA SP OTYŃ