^ Back to Top

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 23 gości oraz 0 użytkowników.

Pogadanka na temat ”Zdrowego stylu życia”

W dniu 23 stycznia 2018 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie z przedstawicielem nowosolskiego Sanepidu z działu Promocji Zdrowia w ramach programu „Trzymaj Formę”.

Celem zajęć było przedstawienie i omówienie piramidy zdrowego żywienia, na której przykładzie pani prowadząca wprowadziła młodzież w tajniki zdrowego, pełnowartościowego odżywiania. Po tym spotkaniu nasi uczniowie wiedzą już, że zdrowy styl życia to odpowiednia dieta plus aktywność fizyczna każdego dnia. Połączenie tych dwóch składników jest przepisem na dobrą formę i zdrowe życie.

                                                                                   Krystyna Klepacka, Kinga Popowicz

 

Pogadanka na temat ”Zdrowego stylu życia”