^ Back to Top

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 49 gości oraz 0 użytkowników.

„Mój smartfon, mój mały świat – klikam z głową”

- to kampania społeczna, której celem jest promocja bezpieczeństwa w sieci oraz profilaktyka poprzez edukację najmłodszych, którzy coraz częściej bez ograniczeń korzystają z dostępnych technologii i urządzeń. Ważnym elementem kampanii jest także zwrócenie uwagi rodziców oraz środowiska pedagogicznego na zagrożenia, z jakimi dzieci mają lub mogą mieć kontakt w Internecie. 

W naszej szkole odbył się cykl spotkań z uczniami, dotyczący tego narastającego problemu poprowadzony przez pracowników Urzędu Komunikacji Elektronicznej Departamentu Polityki Konsumenckiej Zespołu Kampanii Edukacyjno – Informacyjnych. Mamy więc nadzieję, że akcja przyniesie zamierzony efekt.

„Mój smartfon, mój mały świat – klikam z głową”