^ Back to Top

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

Świąteczne czytanie pierwszoklasistom ze Szkoły Podstawowej w Otyniu

Kolejny już raz harcerki z 2 DH Łowcy Przygód wraz z  Gminną Biblioteką w Otyniu włączyły się w ogólnopolską akcję „Cała Polska czyta dzieciom”. W tym roku dziewczyny odwiedziły klasę 1a pani Renaty Szymańskiej. Chcąc wprowadzić swoich młodszych kolegów w świąteczny klimat, przeczytały im kilka opowiadań o tradycjach bożonarodzeniowych z książeczki pt. „Zapytaj misia o święta”.

W trakcie tego spotkania pierwszoklasiści mieli okazję pośpiewać kolędy i popląsać ze starszymi koleżankami oraz wykonać samodzielnie przypinkę na pamiątkę spotkania, które przebiegało w miłej i radosnej atmosferze.

                                                                                                          Krystyna Klepacka

Świąteczne czytanie pierwszoklasistom ze Szkoły Podstawowej w Otyniu