^ Back to Top

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.

W Tobie jest światło

   Młodzi – nierzadko zagubieni, bezsilni i zranieni, tacy właśnie są bohaterowie tegorocznych jasełek. Poszukują światła i sami stają się światłem dla innych. Przedstawienie w wykonaniu uczniów, którzy mogli wykazać się zdolnościami aktorskimi i muzycznymi, mogło skłonić do refleksji nad własnym życiem i relacjami, jakie nas łączą z rodziną, przyjaciółmi, znajomymi. Finałowa pastorałka „On kocha nas takich, jakimi jesteśmy” niesie pozytywny przekaz, zwłaszcza tym zagubionym, zniechęconym, tym, którzy nie dostrzegają swojej wyjątkowej wartości.

Tradycyjnie mogliśmy liczyć na harcerzy, którzy na ręce Pana Dyrektora przekazali całej naszej szkolnej społeczności Betlejemskie Światło Pokoju i przybliżyli nam  tegoroczne przesłanie, któremu przyświeca hasło „W Tobie jest światło”. Te słowa pięknie wybrzmiały już wcześniej podczas przedstawienia. Wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji  jasełek serdecznie dziękujemy.                                                               

   Dominika Tomków

 

W Tobie jest światło