^ Back to Top

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 23 gości oraz 0 użytkowników.

Akcja „Czysty Aniołek” w SP Otyń

Charytatywna zbiórka środków czystości pod hasłem "Czysty Aniołek" została przeprowadzona w naszej szkole już po raz trzeci. Koordynatorami przedsięwzięcia były harcerki z 2DH „Łowcy Przygód” i członkowie SU. Kolejny raz nasza akcja spotkała się  z ciepłym przyjęciem i dużym zainteresowaniem,   o czym świadczy ilość zebranych produktów. Dzięki uczniom naszej szkoły i ich rodzicom zebraliśmy skrzynkę i kilka reklamówek środków czystości, które przekazaliśmy do OPS w Otyniu.

 Zebrane środki czystości (pasty i szczoteczki do zębów, mydła, żele, szampony, płyny do kąpieli, itp.) zostaną przekazane dzieciom z najuboższych rodzin gminy Otyń.

Cieszy nas fakt, że dzieci bardzo chętnie pomagają dzieciom i są wrażliwe na potrzeby innych.

Drodzy uczniowie, doceniamy Wasze zaangażowanie i bardzo dziękujemy za udział w akcji.  

Opiekunowie SU i drużyny harcerskiej

Akcja „Czysty Aniołek” w SP Otyń