^ Back to Top

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.

Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień

We wtorek 21 listopada 2017 po raz pierwszy obchodziliśmy w naszej szkole "Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień". W akcji wzięła udział cała społeczność uczniowska. Jej zadaniem było wykonanie symbolu życzliwości i umieszczenie go na drzwiach klasy.

Jury w składzie: p. Beata Zawalna i p. Monika Urban, dokonały oceny prac i wyłoniły zwycięzców.

 

Za najciekawsze uznały symbole:

klasy 1b p. M. Kozak

klasy 6a p. M. Kruk

klasy II A p. B. Mowczan

Nagrody dla zwycięzców zostaną wręczone na najbliższym apelu.

Tego dnia, podczas przerw lekcyjnych, odbył się również koncert życzeń, podczas którego odczytywano życzenia i pozdrowienia zebrane wcześniej przez szkolną pocztę życzliwości. Zabawa w koncert życzeń sprawiła uczniom wiele radości. Dzień życzliwości był wspaniałym pretekstem do przypomnienia, ile w naszych codziennych relacjach znaczą proste słowa: proszę, dziękuję, miłego dnia, a także jak wspaniałą atmosferę wprowadza serdeczny uśmiech na twarzy.Utwierdził nas w przekonaniu, że warto być życzliwym. 

Nad organizacją Dnia Życzliwości czuwały panie: K. Klepacka i B. Lopko

Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień