^ Back to Top

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.

Podziel się żywnością

„Zrób zakupy

Podziel się żywnością

Pomóż nam pomagać””

22 – 23.11.2017 r.

 

Uczniowie naszej szkoły  wzięli udział w świątecznej zbiórce  żywności  na terenie Biedronki przy ulicy Zielonogórskiej , organizowanej przez Oddział Rejonowy PCK w Nowej Soli. Ochotnicy z klas gimnazjalnych zostali przygotowani przez opiekuna Szkolnego Koła PCK.

Wolontariusze zebrali artykuły, które w całości zostaną przeznaczone  do paczek żywnościowych dla potrzebujących rodzin, mieszkających w naszej gminie.

 

Jak co roku nasi uczniowie stanęli na wysokości zadania!!!  Najważniejsze jest dla nich pomagać innym!!! Uczniowie wykazali się dużym zaangażowaniem i wytrwałością. Możemy być dumni z naszych Kochanych Dzieciaków !!! Należą im się gorące podziękowania !!!

opiekun SK PCK mgr Monika Urban

Podziel się żywnością