^ Back to Top

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.

„MUZYKA ŁĄCZY POKOLENIA” 2017

 XII Festiwal Piosenki Harcerskiej  i Turystycznej „MUZYKA ŁĄCZY POKOLENIA”

5 listopada bieżącego roku w Nowosolskim Domu Kultury odbył się XII Festiwal Piosenki Harcerskiej i Turystycznej pod hasłem „Muzyka łączy pokolenia”. Na festiwal przyjechały grupy harcerskie naszego hufca. Nie zabrakło i nas - 2  DH „Łowcy Przygód”, działającej przy Zespole Szkół w Otyniu.

 

Celem festiwalu była integracja środowisk harcerskich oraz spędzanie czasu na wspólnym śpiewaniu w miłej i radosnej atmosferze. Motywem przewodnim festiwalu była poezja śpiewana, nie zabrakło jednak klasycznych piosenek harcerskich. Podczas występu zaprezentowaliśmy się w utworze Marka Grechuty „Dni, których jeszcze nie znamy”. Z festiwalu nie wróciliśmy z pustymi rękami, na pamiątkę otrzymaliśmy tabliczkę z logo tegorocznego spotkania oraz miły upominek.

„MUZYKA ŁĄCZY POKOLENIA” 2017