^ Back to Top

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.

Konkurs "Po MOC w rodzinie. Stop przemocy – przerwij milczenie" rozstrzygnięty !!!

Komisja konkursowa składająca się z pracowników Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Nowej Soli, reprezentantów Ośrodków Pomocy Społecznej z terenu powiatu nowosolskiego, Zespołu Kuratorskiego ds. rodzinnych i nieletnich, Stowarzyszenia "Odrodzenie", Fundacji "Na Nowo" oraz Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej w Kożuchowie, wybrała 13 najlepszych prac konkursowych nadesłanych ze szkół gimnazjalnych z terenu powiatu nowosolskiego.

Wśród nagrodzonych znalazły się prace naszych uczennic:

Roksana Rosiak  I m – główna nagroda - aparat cyfrowy,

Weronika Lacroix – II m – tablet,

Natalia Cyl – wyróżnienie – książki o komunikacji interpersonalnej i gry edukacyjne,

Małgorzata Józefowicz – karnet do kina i zaproszenie na spektakl.

Dziewczynkom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!!!

 

 

 

MPK

Konkurs "Po MOC w rodzinie. Stop przemocy – przerwij milczenie" rozstrzygnięty !!!