^ Back to Top

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.

VI Rodzinny Turniej w Tenisie Stołowym

Dnia  28 października  2017 roku w Szkole Podstawowej w Otyniu odbył się VI Rodzinny Turniej w Tenisie Stołowym.

           Po raz kolejny do naszej szkoły przyjechali tenisiści naszego województwa. Tworząc drużyny rodzinne rywalizowali w 7 kategoriach wiekowych. Turniej rozpoczął się częścią oficjalną, w której Dyrektor szkoły mgr Jarosław Suski  przywitał zaproszonych gości, zawodników i wszystkich przybyłych sympatyków tenisa stołowego.

Wspólnie z Prezes „UKS Spartakus Otyń” wręczyli podziękowania  osobom, instytucjom oraz rodzicom zawodników aktywnie wspierających działalność Klubu.  Pierwsza część turnieju obejmowała gry eliminacyjne w grupach. Po ich rozegraniu nastąpiły mecze o miejsca. Rywalizacji sportowej towarzyszyły duże emocje, entuzjazm i radość. Mimo rekreacyjnej formy turnieju nie udało się uniknąć łez z niepowodzeń. W wolnych chwilach uczestnicy turnieju integrowali się w świetlicy szkolnej, gdzie mogli skosztować pysznego ciasta upieczonego przez rodziców UKS „Spartakus Otyń”, posilić się obiadem i zrelaksować przy grach multimedialnych. Wzięli też udział w loteriadzie, gdzie głównymi nagrodami były 3 mini stoły do tenisa stołowego. Po zakończeniu turnieju pierwsze cztery drużyny w poszczególnych kategoriach odebrały nagrody rzeczowe. Pozostali uczestnicy otrzymali pamiątki za udział. Pan Dyrektor, który pełni również funkcję Przewodniczącego Rady Powiatu Nowosolskiego ufundował nagrody dla najmłodszej zawodniczki i zawodnika. Pozostałe nagrody zakupione zostały z funduszy otrzymanych z dotacji Lubuskich Inicjatyw Młodzieżowych, Gminy Otyń, firmy Rol-Pex oraz Alaina Kapuszinskiego z Belgi, który od lat wspiera nasz klub, a turniej rodzinny jest jego ulubioną imprezą roku. 

Zarząd UKS „Spartakus Otyń” dziękuje Dyrekcji Szkoły, przybyłym nauczycielom, rodzicom i uczniom naszej szkoły, którzy zaangażowali się w organizację i przeprowadzenie turnieju. KOCHANI NA WAS ZAWSZE MOŻNA LICZYĆ! 

                                             Ze sportowym Pozdrowieniem: Prezes UKS M. Mituta

Wyniki drużyn rodzinnych w poszczególnych kategoriach:

POCZĄTKUJĄCY: 1)  Kopania Nowogród Bobrańśki,  2) Nowak Otyń, 3) Fuchs Otyń,

ŻACZKI: 1) Sokołowscy Zielona Góra, 2) Kulczyccy Gorzów Wielkopolski, 3) Hojka Pamięcin gm. Górzyca,

ŻAKI: 1) Mierzwiak Nowogród Bobrzański 2) Buda Zielona góra, 3) Śledzińscy Nowogród Bobrzański

MłODZICZKI: 1) Dawid Otyń, 2) Kopania Nowogród Bobrzański, 3) Korwel/Trybus Mirocin Dolny,

MŁODZICY: 1) Żelengowscy Świebodzin, 2) Franc  Kielcze, 3) Papież Otyń,

KADET/KADETKA: 1) Krzywieccy Jasień, 2) Lopko Otyń, 3) Żołądź Ługi

OPEN: 1) Kowalczyk/Lewandowski Otyń/Nowa Sól, 2) Tomczak/Borkowski Słubice, 3) Dawid/Belardo Otyń/Modrzyca

VI Rodzinny Turniej w Tenisie Stołowym