^ Back to Top

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.

Wielka Paka dla Zwierzaka 2017

Akcja prowadzona w naszej szkole przez 2 DH Łowcy Przygód i Samorząd Uczniowski w porozumieniu z hufcem Nowa Sól „Wielka Paka  dla Zwierzaka” zakończona. Dzięki hojności i zaangażowaniu naszych uczniów zebraliśmy 150 kg karmy suchej i mokrej, kilka koców oraz akcesoria dla psów i kotów. Wszystkie zebrane rzeczy zostały przekazane do potrzebujących zwierzaków z Nowosolskiej Adopcji Zwierząt.

Obecnie w dwóch punktach na terenie naszego powiatu, czyli w Nowej Soli i Solnikach, przebywa kilkanaście psów i kotów, które mają tam schronienie i zawsze pełną miskę dzięki takim akcjom jak nasza. Jeszcze raz wszystkim uczniom, którzy włączyli się do naszej zbiórki, serdecznie dziękujemy i gratulujemy wrażliwości. Zapraszamy do udziału w naszych kolejnych przedsięwzięciach.

mgr Krystyna Klepacka

Wielka Paka dla Zwierzaka 2017