^ Back to Top

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

 Wakacje dobiegły końca. Dziś zabrzmiał pierwszy dzwonek. Tradycyjne o godzinie 9.00, po dwumiesięcznej przerwie, cała szkolna brać zebrała się na placu apelowym. Choć najbardziej przejęte i podekscytowane były pierwszaki, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z edukacją, wszystkim udzielił się radosny nastrój. Życzenia sukcesów dla uczniów, nauczycieli i dyrekcji przekazała Wójt Gminy – p. Barbara  Wróblewska. Zwracając się do zebranych, podkreśliła, że przed nami kolejny rok ciężkiej i wytężonej pracy, ale też rok dużych zmian. Nowym dyrektorem placówki został p. mgr Jarosław Suski, który dziś oficjalnie przywitał się ze zgromadzonymi na uroczystym apelu.

Zastąpił on p. mgr Violettę Łuczkowiec, która przez poprzedni rok pełniła funkcję dyrektora. Zmieniła się również nazwa naszej szkoły i zgodnie z reformą od 1 września stała się ośmioletnią Szkołą Podstawową im. Stefana Żeromskiego w Otyniu.  Nietrudno było także dostrzec budynek nowego przedszkola, gdzie od wczoraj w zapełnionych kolorowymi meblami i zabawkami salach rozpoczęli zajęcia najmłodsi. Choć zmian sporo, zapału i chęci nikomu nie brakuje. Pozostaje więc tylko życzyć wspaniałego roku szkolnego 2017/18, pełnego pasji, spełniania marzeń i wszechstronnego rozwoju!!!

M

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018