^ Back to Top

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.

FINAŁ KONKURSU WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

  W ostatnich tygodniach w naszej szkole odbył się konkurs pt. AKTYWNI W CZASIE ZDALNEGO NAUCZANIA. Spotkał się on z dużym zainteresowaniem. Wzięli w nim udział uczniowie od klasy pierwszej do ósmej.

  Przysłane prace obrazują aktywność fizyczną i zdrowy styl życia podczas panującej pandemii. Są bardzo ciekawe, kreatywne i solidnie wykonane. Można zauważyć, że aktywność fizyczna i zdrowe nawyki dla wielu naszych uczniów były ważną częścią dnia codziennego podczas tych trudnych dni.

Nauczycielom wychowania fizycznego przynosi to dużą satysfakcję. "JESTEŚMY Z WAS DUMNI". Gratulujemy zaangażowania i pomysłowości na zdrowy styl życia wtedy, kiedy trzeba przestrzegać zasad bezpieczeństwa w obecnym czasie.

  Nadesłane prace miały formę krótkich filmów, prezentacji lub komiksów. Za zgodą autorów opublikujemy niektóre z nich na szkolnym Facebooku. Jeszcze raz dziękujemy za udział w konkursie.

Katedra wychowania fizycznego.

FINAŁ KONKURSU WYCHOWANIA FIZYCZNEGO