^ Back to Top

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.

Rekrutacja do przedszkola


Informujemy, że komisja rekrutacyjna na posiedzeniu w dniu 7 kwietnia sporządziła listę dzieci zakwalifikowanych do Publicznego Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi w Otyniu. Lista zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych została wywieszona na drzwiach szkoły. Informacje telefoniczne:nr tel. 683550226 w godz. od 8.00 do 13.00 w sekretariacie szkoły.
W najbliższym czasie będziemy się kontaktować telefonicznie z rodzicami dzieci zakwalifikowanych w celu potwierdzenia przez rodziców woli zapisania dziecka do Przedszkola. Potwierdzenia można też złożyć mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  ( w tytule wiadomości proszę podać "Potwierdzenie woli przyjęcia do Przedszkola")
Listę dzieci przyjętych opublikujemy do dnia 10 kwietnia, do godz. 9.00.
Ze względu na utrudnienia związane z epidemią koronawirusa, informujemy, że ewentualne odwołania od decyzji komisji rekrutacyjnej, będzie można składać do 22 kwietnia 2020 r. do godz. 12.00 pisemnie w sekretariacie szkoły lub mailowo na adres szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )

 

Rekrutacja do przedszkola