^ Back to Top

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

XIV Festiwal Piosenki Harcerskiej i Turystycznej

„MUZYKA ŁĄCZY POKOLENIA”

23 listopada bieżącego roku w auli Liceum Ogólnokształcącego w Nowej Soli  odbył się XIV Festiwal Piosenki Harcerskiej i Turystycznej pod hasłem „Muzyka łączy pokolenia”.

Jak co  roku festiwal miał na celu integrację środowisk harcerskich. Nie zabrakło na nim i naszej rozśpiewanej - 2  DH „Łowcy Przygód”.  

 

Podczas występu zaprezentowaliśmy się w utworze „Miasto 44”. Nasze wykonanie bardzo spodobało się widzom, którzy entuzjastycznie wypowiadali się na temat naszego śpiewania. Taka reakcja bardzo nas cieszy i motywuje do podejmowania kolejnych działań. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy skierowali do nas te miłe i pochlebne opinie. Z festiwalu tradycyjnie już nie wróciliśmy z pustymi rękami, na pamiątkę otrzymaliśmy drobne upominki i zestaw brzęczących instrumentów.

Krystyna Klepacka

XIV Festiwal Piosenki Harcerskiej i Turystycznej