^ Back to Top

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.

Ślubowanie 2019/2020

25 października 2019 r. miała miejsce w naszej szkole uroczystość "Ślubowanie klas pierwszych". Pierwszoklasiści  z dumą zaprezentowali swój program artystyczny. Śpiewając piosenki i deklamując wiersze udowadniali, że jest to niezwykle ważne wydarzenie w życiu każdego ucznia.Niezwykle podniosłym momentem podczas uroczystości  było złożenie przyrzeczenia na sztandar szkoły oraz pasowanie na ucznia. Program artystyczny  zaprezentowany  podczas  uroczystości przez dzieci z klas I został przygotowany  pod kierunkiem  wychowawczyń: p. Doroty Nieścior - kl. I a, p. Eweliny Pietrzak - kl. I b, p. Joanny Muchy - kl. I c.

 

Ta szkolna uroczystość dostarczyła pierwszakom niezapomnianych przeżyć, rodzicom wiele wzruszeń, nauczycielom dumy i radości z nowo przyjętych uczniów.

Mamy nadzieję, że każdy dzień w naszej szkole przyniesie naszym pierwszoklasistom  wiele radosnych chwil.

Ślubowanie 2019/2020