^ Back to Top

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.

Turniej Rodzinny

Z okazji rocznicy wstąpienia Polski do Unii Europejskiej w naszej szkole odbył się Wojewódzki Turniej Rodzinny w Tenisie Stołowym. Wzięło w nim udział 48 rodzin z naszego województwa, m.in. z Lubska, Żagania, Nowogrodu Bobrzańskiego, Zielonej Góry, Jasienia i miejscowości naszej gminy. Rywalizacji towarzyszyła rodzinna i sportowa atmosfera, nad którą czuwali sędziowie. Tenisiści zostali ugoszczeni domowym pysznym ciastem.

Zawodnicy posilili się również przygotowanym w szkolnej stołówce obiadem. Mieli możliwość w wolnych chwilach korzystać z gier multimedialnych. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody lub pamiątki turnieju. Organizatorzy dziękują za przygotowanie i przeprowadzenie turnieju: Panu Dyrektorowi i zaangażowanym Nauczycielom naszej szkoły, Rodzicom tenisistów, Uczniom sędziującym mecze oraz Członkom i Sympatykom Uczniowskiego Klubu Sportowego " Spartakus Otyń" działającego na terenie naszej szkoły.

 

Turniej Rodzinny